ARTYKUŁY

OGÓLNA TERAPIA OSTEOPATYCZNA GOT (generalosteopathictreatment)

Gabinet rehabilitacyjny „Nukmed” w Łodzi, świadczący wysokiej jakości usługi rehabilitacyjne, zajmuje się również organizacją specjalistycznych szkoleń. Aktualnie dla Państwa mamy do zaproponowania szkolenie z zakresu osteopatii. OGÓLNA TERAPIA OSTEOPATYCZNA  GOT (generalosteopathictreatment) Terapia GOT jest formą diagnozy i leczenia manualnego przeprowadzaną bez przeciwwskazań bezwzględnych. Dobór technik zależy od umiejętności terapeuty, celu terapii i indywidualnych uwarunkowań pacjenta […]

Czytaj więcej

Przeciwwskazania do masażu

Masaż jest nie tylko formą terapii leczniczej, ale również pomaga w odchudzaniu, zmniejszeniu cellulitu, usprawnia przepływ limfy w organizmie, dzięki czemu korzystnie wpływa na naszą odporność. Pozwala się również zrelaksować. Niestety nie zawsze można go wykonać.

Czytaj więcej

Masaż, jako forma terapii

Na pewno wiele razy widziałeś ogłoszenia dotyczące masażu, na pewno nie jeden raz ktoś zachęcał Cię do skorzystania ze swoich usług, czy to przez reklamę w Internecie czy ogłoszenie w gazecie. Być może przytłoczeni natłokiem tych wszystkich ”masaży” odnosisz wrażenie, że jest to nowość, wymysł naszych czasów. Nic bardziej mylnego!

Czytaj więcej

Cierpisz na napięciowe bóle głowy? Zgłoś się do fizjoterapeuty

Jeśli męczą Cię napięciowe bóle głowy, nie pomagają leki albo masz już po prostu dość ich zażywania i nie chcesz niszczyć swojej wątroby – zgłoś się do fizjoterapeuty.

Czytaj więcej